دوربین مدار بسته

به مدل های اتوماتیک و برقی لنز های متغیر، لنز موتورایز (Motorize) میگویند که به کمک موتوری که داخل آن وجود دارد کاربر میتواند با دادن فرمان از طریق دستگاه رکوردر، فاصله کانونی لنز را تغییر داده و تصویر را زوم یا زوم بک کند. تلفن اضطراری در صورت دریافت فرمان خطر از سیستم مرکزی به صورت اتوماتیک شمارههای پیشفرض را شمارهگیری میکند و سپس پیغامی ضبط شده را اعلام میکند. شماره هایی را از قبل در این نوع دزدگیر وارد می نمایند و در صورت اعلام خطر، دزدگیر سخنگو به صورت اتوماتیک با این شماره ها تمس گرفته و خطر را به آنها هشدار می دهد. مرکز هشدار الکترونیک که وابسته به بنیاد تعاون انتظامی کل کشور است این قابلیت را دارد که دزدگیرهایی که سناریو محور هستند و بر اساس دستورالعملهای جهانی مثل دستورالعمل ademco و بر اساس استاندارد اروپایی ای ان ۵۰۱۳۱ کار میکنند را به مرکز هشدار الکترونیک متصل کند.

هر یک از این دوربین ها دارای ویژگی های خاصی می باشند و هر یک قیمت به خصوصی دارند و در موارد مختلف هر یک مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال ، اگر فرزند دارید ، می توانید دوربین هایی قرار دهید که بتوانید مطمئن شوید كه كودكان در هنگام كار خود صدمه نبینند و دچار مشكل نشوند. سیستم امنیتی اصلی دوربین خانگی که می توانید از فروشگاه های خرده فروشی خریداری کنید ، حدود 500 دلار هزینه دارد. به دلیل آنکه امروزه بسیاری از دوربین های مداربسته منازل دارای تکنولوژی های پیشرفته هستند شما می توانید با استفاده از ویدیوهای به دست آمده ، به همسایگان خود هم در زمان رخداد حادثه کمک کنید.

نصب دوربین مداربسته در تهران

شرکت جکوار با داشتن کادری حرفهای در تمام مراحل نصب میتواند همراه شما نصاب دوربین مداربسته منزل باشد. از طرفی یک دوربین استاندارد ، اگرچه به اندازه دوربین جاسوسی تقریباً احتیاط ندارد ، بهترین کار برای ثبت در فضای بیرون از خانه و مناطقی از خانه است که داشتن یک دوربین باعث آزار و اذیت ساکنان نخواهد شد. این کار از آن جهت با اهمیت است که با توجه به استفاده از این تجهیزات برای بالا بردن امنیت سازه ها نصب این تجهیزات توسط افراد غیر حرفه ای و نا آگاه باعث کاهش امنیت در این سازه ها خواهد شد. IPP جداگانه ای که هر شرکت برای دوربین ساخت خود اختصاص داده از دفترچه پیدا کنید و IP کامیپوتر را به رنج IP دوربین تغییر دهید. ممکن است دسترسی جداگانه به یک واحد ذخیره سازی داشته باشید که ممکن است نیاز به نظارت داشته باشد. دلیل دیگری که ممکن است بخواهید دوربین مدار بسته را در نظر بگیرید به دلیل افزایش تهدید خشونت در محل کار است.

شرکت نصب دزدگیر اماکن

دوربین، لنز، مانیتور و دستگاه ضبط کننده DVR از اجزای یک دوربین مدار بسته می باشند که تصویربرداری توسط دوربین انجام شده و آن را به مانیتور ارسال می کند و در نهایت تصویر تهیه شده را بر روی DVR ضبط می کند. همچنین اطلاعاتی را نیز درباره سنسورهایی که جهت خدمت رسانی بهتر بر روی این دستگاه ها نصب می شود، در اختیار شما قرار دهیم. پس از ثبت درخواستتان، ظرف مدت کوتاهی چند نصاب دوربین مداربسته در تهران که در این پلتفرم فعالاند، درخواست شما را مورد بررسی قرار میدهند. اگر یک صاحب مشاغل هستید که برای اولین بار هر نوع بسته امنیتی را نصب می کنید ، در مورد دوربین های مداربسته ، مکان آنها ، عملکرد آنها با کارمندان خود صحبت کنید. وجود دوربین نوعی بار روانی برای کارمندان دارد. برای یک دستگاه جدید، سرویس حداقل یک بار در سال توصیه میشود. افزودنیهای ارزشی مانند هشدارهای تلفنی و ایمیل به شما امکان می دهد ویدئویی در هر زمان واقعی از فعالیت های اشتباهی که ممکن است در محل انجام شود ، حتی در دور بودن را ببینید.

علاوه بر این موارد، دزدگیر های اماکن و منازل سیم کارتی، محل نصب را هوشمند کرده و امکان کنترل از راه دور را برای شما فراهم می کنند. اما یکی از ابزارهایی که در سال های اخیر استقبال زیادی از آن شده است دوربین های مدار بسته می باشند که افراد در محیط های مختلفی مانند فضای اطراف منازل مسکونی، فروشگاه های مختلف، اماکن تجاری، ادارات و سازمان های مختلف از آن استفاده می کنند. ورودی مجتمع و یا حیاط منزل : یکی از مهم ترین بخش های منزل، ورودی آن است چرا که در بسیاری از موارد، سارقان از این نقاط به منزل ورود می کنند، بنابراین نیاز است که دوربینی انتخاب شود که از رزولوشن بالایی برخوردار باشد تا تصاویر محیط با جزئیات بهتری ذخیره شود. پیگیری: دوربین مداربسته از طریق ثبت اطلاعات تصویری یک محیط امکان پیگیری شخصی یا قضایی پس از وقوع جرم را محیا می کند.

نصب دوربین مداربسته رستوران

اجرای سیم کشی در دوربین های مدار بسته از اهمیت بالایی برخوردار است. پس از انتخاب و خریداری دوربین مناسب و پیدا کردن محل های مورد نظر جهت نصب، باید اقدام به کابل کشی و سیم کشی در محل های مورد نظر نمود. از دوربین های جاسوسی برای مناطقی استفاده می شود که می خواهید در مورد سیستم دوربین مدار بسته خود باهوش باشید. اگر یکی از سنسورها سیگنالی غیرعادی به سیستم مرکزی ارسال کند، سیستم مرکزی فرمان آژیر یا هر فرمان از پیش تعیین شدهی دیگر را اجرا میکند و شما را از وقوع اتفاقی غیرعادی با خبر میکند.

این نوع از دوربین ها به خاطر ثابت بودن فاصله کانونی، و پشتیبانی کم از ثبت تصاویر در شب، هزینه بالایی ندارند و مناسب مناطق مسکونی و کسب و کار های کوچک هستند. زمانی که درب یا پنجره باز شود، با فاصله گرفتن این دو مگنت از یکدیگر، هشدار دستگاه فعال می شود. وجود قفل های مختلف، سیستم آژیر و هشدار دهنده و دزدگیرها از وسایلی هستند که جهت برقراری امنیت در اماکن مختلف به کار می روند. اهمیت نصب دوربین مدار بسته نه تنها در مورد عوامل خارجی که در مورد عوامل داخلی سیستم نیز احساس می شود. از تجهیزاتی هستند که برای نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته مورد استفاده قرار می گیرند. نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته دارای مراحل مختلفی می باشد که نیاز است تا توسط فرد متخصص و حرفه ای این مراحل با دقت انجام گیرند. دوربین های مدار بسته هر چه مخفی تر باشند امنیت بالاتری داشته و حرفه ای تر می باشند.

برندهای مختلفی از دوربین مدار بسته وجود دارد که با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید و تحقیقاتی که در رابطه با نوع برند نموده اید می توانید به انتخاب و خرید هر یک دست بزنید. همانطور که گفته شد دوربین های مدار بسته انواع مختلفی دارند که باید با توجه به نوع استفاده اقدام به خرید هر یک نمود. برای نصب برخی از انواع دوربین مداربسته منزل باید دیوارها سوراخ شوند اما اکثر دوربینهای داخلی با یک پیچ گوشتی ساده هم نصب میشوند. در مرحله بعد شما باید آی پی ادرس دوربین مدار بسته بی سیم خود را یادداشت کرده و با وارد کردن این کد یا همان (ip address) در هر مرورگری که دلخواه شما باشد مانند : chrome ، internet explorer ، mozila و …

نصب دوربین مداربسته حرکت نور خورشید را در نظر بگیرید و دوربین مدار بسته خود را در زاویه ای مناسب قرار دهید. اگر در یک منطقه خاص به نور یا دید بیشتری نیاز دارید ، سرمایه گذاری در چراغ های سنسور حرکتی یا دوربین مداربسته دید در شب را در نظر بگیرید. بهتر است که شما برای این کار، تمامی مناطق را در نظر بگیرید و مشخص کنید که کدام یک از آنها بخش آسیب پذیر منزل شما به حساب می آیند و ضرورت بیشتری دارند.

در هر نرخ (یا اینکه ویدیوی ضبط شده چگونه به آسانی پخش می شود) از ویژگی های اصلی هستند که هنگام خرید یک بسته دوربین مدار بسته برای تجارت ، باید در نظر بگیرید. اکنون به شما امکان می دهد از طریق پخش فیلم بر روی رایانه خود ، و از طریق اینترنت در تلفن های هوشمند و به صورت آنلاین در وب سایت امنیتی یا وب سایت شخصی خود به فیلم های زنده دسترسی پیدا کنید. به کمک این سیستم امکان پخش یک پیغام از طرف اپراتور سیستم و یا هر یک از اینترکام های متصل به سیستم بر روی کلیه و یا تعداد تعریف شده ای از بلندگوها مقدور می باشد و همچنین اپراتور دستگاه در صورت لزوم، امکان برقراری ارتباط صوتی با هریک از اینترکام ها را دارند و بصورت بالعکس هریک از اینترکام ها نیز امکان ایجاد ارتباط با اپراتور و یا هر یک از اینترکام های دیگر متصل به سیستم را دارا می باشند.

نصب دزدگیر اماکن در منزل

مزایای نصب دوربین مداربسته در منزل موجب افزایش سطح امنیت شده و این امر نیز باعث میشود افراد بدون نگرانی هنگام سفر و دوری از خانه، به مشاهده و بررسی تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط دوربین های مدار بسته و ذخیره شده روی دستگاه DVR با استفاده از تکنولوژی انتقال تصویر بپردازد. از آنجایی که این دوربین های مدار بسته باعث افزایش امنیت در محیط منزل و یا محل کار می شود نصب دوربین مداربسته در ایران با سرعت چشمگیری در حال افزایش است. برای تامین امنیت محیط زندگی و کار ابزارهای مختلفی از گذشته تا کنون طراحی شده اند. پیشنهاد ما این است که قبل از خرید دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی آن با یک مشاور فنی و کاردان در زمینه طراحی و نصب وراه اندازی سیستم مداربسته تماس گرفته ونیازهای خود را با او در میان بگذارید. مشاوران و کارشناسان فنی ما در شرکت فناوران امن یاشار، با تعیین هدف مشتریان در پروژه ها، محاسبات پیکسلی و فواصل استاندارد برای تشخیص، شناسایی و تعیین هویت فرد را همراه با طرح فنی ارائه داده و براساس هدف، بهترین فاصله برای نصب دوربین و تعداد دوربین های مداربسته مورد نیاز را تعیین می کنند.

دوربین های مداربسته سامسونگ کره جنوبی دارای کیفیت سخت افزار ی و نرم افزاری بسیار بالایی بوده و از نظر قیمت نیز نسبت به دیگر برند های چینی دارای قیمت بالاتری هستند. دقت داشته باشید باید فضای مورد نیاز روی هر درایوی برای این نرم افزار فراهم باشد. نام این دوربین به علت شکل نیمدایره ای آن و پایه ای که بر روی ان سوار شده، تعیین شده است. دوربین مداربسته بولت معمولا مستطیلی شکل و یا استوانه ای شکل هستند و معمولا برای ثبت تصاویر در فواصل زیاد استفاده می شوند . معمولا از سنسورها در محیط هایی که نمی توان کابل کشی انجام داد استفاده می شود. اگر بچه دارید ، می خواهید یک دوربین استاندارد برای تماشای استخر و محیط اطراف داشته باشید. مکانهای رایج مردم به همین دلیل از دوربین استفاده می کنند ، در حوالی استخر و سایر مناطق است که بچه ها به طور بالقوه می توانند صدمه ببینند یا خود را بکشند.

شرکت نصب دزدگیر اماکن در تهران

بعد از ساعات کاری ، یک بسته دوربین مدار بسته به خوبی عملکرد خود را برای محافظت از محل و اموال خود ادامه می دهد. بعد که رفت شکایت کرد پلیس با استفاده از فیلم ضبط شده توسط دوربین های مداربسته یه نمایشگاه اتومبیل درست رو به روی مغازه مال باخته ، به راحتی دزد رو شناسایی و پیداش کردن . اگر بدانند که هر کار غیرقانونی ممکن است روی نوار گرفتار شود ، هر دو کارمندان و مشتریان شما احتمالاً حرفه ای تر خواهند بود.

بهترین شرکت نصاب دزدگیر اماکن

در صورتی که شما بهترین نوع دوربین مدار بسته با کیفیت بالا را خریداری نمایید اما محل و زاویه درستی را برای آن انتخاب نکنید، دوربین کارایی مناسبی برای شما نخواهد داشت. برای نصب دوربین مدار بسته باید زوایا و محدوده دید دوربین به درستی و با دقت کافی بررسی گردد. کابل ها به درستی کشیده می شوند و به دستگاه گیرنده یا دی وی آر متصل می شوند. ذخیره حافظه دی وی آرها از چند روز تا چند ماه می باشد و بسته به نوع استفاده و چک کردن دوربین ها می توان حافظه های مختلفی را انتخاب نمود. وظیفه دی وی آر این است که تصاویری را که دوربین های مدار بسته ضبط نموده اند به مانیتور دستگاه ارسال نماید تا توسط افراد قابل مشاهده و بازبینی باشد.

این دوربین ها حتی در مناطق کم نور عکس می گیرند و از ویژگی های روشنایی مادون قرمز برخوردار هستند. در انتخاب های مختلف در نقاط مختلف قیمت قرار می گیرند و اطمینان حاصل می کنند که یکی از آنها وجود دارد که متناسب با بودجه شما باشد. بیشتر افراد ، هنگام راه اندازی اولین سیستم امنیتی دوربین خود ، حدود 2 یا 3 دوربین استاندارد دارند که به صورت استراتژیک در سراسر خانه و بیرون خود قرار می گیرند. نصب دوربین مداربسته در دانشگاه ها در محوطه های آزاد، فضای استراحت دانشجویان، کمپ های دانشجویی، کلاس های درس،ی راه پله ها، سالن همایش و غیره الزامی است. پس از این که اقدام به انتخاب نوع و تعداد دوربین های مورد نظر نمودید نوبت به بررسی مکان مورد نظر و مکان دقیق نصب دوربین می رسد. پس از این که نوع دوربین مورد نظر انتخاب شد و محل دقیق برای نصب دوربین و تعیین تجهیزات مورد نظر انجام گردید نوبت به خرید لوازم مختلف برای نصب دوربین مدار بسته مورد نظر می گردد.