دمنوش لاغری طرز تهیه 7 دمنوش چربی سوز و لاغری شکم

برای استفاده از تاثیر این دمنوش روی کاهش وزن، باید روزانه در حدود ۶ فنجان از آن نوشیده شود. البته می‌توان با اضافه کردن زنجبیل به آن و تهیه دمنوش لاغری چای سبز و زنجبیل، تاثیر آن به عنوان یک دمنوش چربی سوز را افزایش داد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در طول روز، میل زیادی به خوراکی و غذاهای شیرین و چرب داشته باشید. آگاه بودن از میزان سوخت و ساز بدن به شما کمک می‌کند تا کالری کمتری را نسبت به آن وارد بدن خود کنید.

دمنوش بلوبری برای لاغری

این پک، تاثیر مستقیم خود را بر روی شکم و پهلو گذاشته و از کاهش حجم سایر نقاط بدن جلوگیری می‌کند. استفاده از دمنوش‌ها و انواع چای از زمان‌های قدیم در بین ما ایرانی‌ها محبوب بوده است. دانه‌های قهوه سبز، کافئین هم دارند و پژوهش‌های اخیر نشان داده‌اند که تاثیر اسید کلروژنیک در بدن تقریبا مشابه کافئین است. این دو ماده در بدن، باعث افزایش سوخت و ساز می‌شوند و فرایند چربی‌سوزی را سریع‌تر و به لاغری افراد کمک می‌کند. دمنوش گل محمدی، هم باعث می‌شود که اشتهای شما تا حدودی کاهش بیابد و هم به هضم چربی‌ نیز کمک کند. تمامی این خواص در کنار هم، امیدبخش این خواهد بود که بتوان با داشتن یک رژیم مناسب، و استفاده از این دمنوش، به مرور زمان، آب شدن چربی شکم و پهلو را شاهد بود.

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی تعدادی دمنوش مفید برای لاغری و چربی سوزی بپردازیم تا افراد قبل از استفاده از عمل های جراحی و داروهای شیمیایی کمی از این دمنوش ها نیز استفاده کنند. به دلیل این که دمنوش لاغری دکتر بیز سبب کاهش اشتها شده و چربی های اضافی را از بین خواهد برد .همچنین این دمنوش ها خاصیت ضد افسردگی داشته و ارامش فراوانی را به اعصاب منتقل می کنند . در نتیجه کالری‌ها سریع‌تر مصرف می‌شوند و انرژی حاصل از آن به چربی‌سوزی کمک می‌کند. برای آماده کردن این دمنوش، مقداری چای سبز، نعنا ترجیحا تازه، مقدار کمی زنجبیل و کمی زیره سیاه را در آب جوش بریزید و اجازه بدهید بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه دم بکشد. سپس آن را صاف کنید و در صورت تمایل با یک قاشق چای‌خوری عسل بنوشید.

البته اگر زمان کافی برای دم کردن دارید بهتر است در قوری یا لیوان مخصوص دمنوش و یا فلاکس در زمان مورد نظر دم بکشد. برای اینکه این دمنوش موجب کاهش وزن شما شود باید استاندارد مصرف آن را به طور دقیق انجام دهید . نیم ساعت قبل از غذا به مدت پنج دقیقه دمنوش در آب جوش قرار گیرد و میل شود . و نیم ساعت بعد از وعده غذایی نیز دوباره به مدت پنج دقیقه در آب جوش گذاشته شود تا دمنوش مجددا دم کشیده و مصرف گردد . نیم ساعت قبل جهت کاهش اشتها و نیم ساعت بعد به دلیل چربی سوزی می باشد .

دمنوش لاغری طرز تهیه 7 دمنوش چربی سوز و لاغری شکم

بهتر است مصرف دمنوش بلوبری برای لاغری را به قبل از وعده نهار موکول کنیم. چرا که ولع زیاد شما برای خوردن را کاهش می دهد و باعث می شود که حجم کمی غذا بخورید. رژیم هایی که وب سایت من و رژیم به شما ارائه می دهد، کاملا مطابق با استخوان بندی و وزن شما خواهد بود. در این رژیم ها شما مجبور به نخوردن و گرسنگی کشیدن نیستید. تنها کافی است اصولی که در این رژیم ها به شما ارائه می شود را رعایت کنید. مطمئن باشید اگر این رژیم ها را که معمولا در سه دوره سه ماهه است، پشت سر بگذارید، به نتیجه دلخواه تان می رسید.

۲- دمنوش لاغری قهوه سبز

مصرف چای سبز همراه با انجام ورزش های هوازی می تواند کمک شایانی در کاهش وزن و لاغری داشته آریو کالا باشد. بهتر است از دمنوش‌های گیاهی به عنوان میان وعده به همراه خرما و بدون استفاده از قند‌های مصنوعی استفاده کنید. یک یا دو حبه خرما به عنوان میان وعده در کنار یک فنجان دمنوش لاغری می‌تواند میان وعده مفید و خوب برای یک برنامه رژیمی باشد. این گیاه را به عنوان یک آرام بخشه قوی و دمنوشی مخصوص لاغری شکم توصیه می‌‎کنند. برگ‌های مریم گلی برای رفع سوءهاضمه، نفخ معده و درد شکم بسیار مؤثر است. همچنین مریم‌گلی سرشار از آنتی اکسیدان برای پاکسازی بدن می‌باشد.

  • تحقیقات زیادی ثابت کرده است که ورزشکارانی که این رویه را قبل از ورزش خود انجام می دهند، تا بیش از دو کیلو، نسبت به دیگر افراد در ماه وزن کم کرده اند.
  • در هر حال چای ماچا یک دمنوش لاغری برای رانها، شکم و پهلو محسوب می‌شود.
  • البته ناگفته نماند که حدود 50درصد از چربی های شکمی‌ و پهلو میتواند مربوط به ژنتیک باشد.
  • چای سبز یکی از نوشیدنی های سالم و سرشار از مواد مغذی و آنتی اکسیدان است که از عارضه های آلزایمر، پارکینسون، مشکلات قلبی و دیابت نوع دو پیشگیری می کند.
  • علاوه بر این دارای ساپونین نیز هست که به حل شدن چربی‌ها کمک می‌کند.