آموزش کار با Blockchain Explorer :: تتر ایران-آکادمی حسینی فایننس

آموزش کار با Blockchain Explorer :: تتر ایران-آکادمی حسینی فایننس

پیاده‌سازی‌های متفاوتی از بلاک چین وجود داشته و ورژن‌های متعددی از این نوع پایگاه داده توسعه یافته‌اند. مهمترین تفاوت بنیادی بین آن‌ها، نحوه رسیدن به اجماع در شبکه است. این موضوع یعنی در برخی پیاده‌سازی‌های بلاک چین، ممکن است گروه کوچکی از کاربران به قدرت کافی در شبکه دست پیدا کرده و قادر به برگشت دادن تراکنش‌ها باشند. این موضوع مخصوصا درباره آلت کوین‌ها (همه ارزهای دیجیتال متولد شده بعد از بیت کوین) که بر بستر شبکه‌های کوچکتری سوار هستند، نگران‌کننده است. در اینجا به خاطر پایین‌تر بودن رقابت در فرآیند استخراج، نرخ‌های هش پایین‌تر هستند.

یکی دیگر از مشکلات احتمالی سیستم‌های مبتنی بر بلاک چین، عدم امکان ارتقای راحت آن‌ها است. البته اگر در پی ساخت نرم افزار خود هستید، به دلخواه قادر به افزودن یا حذف ویژگی‌های مختلف خواهید بود، چرا که به منظور اعمال تغییر، نیازی به کسب اجازه از سایر افراد وجود ندارد. همانطور که پیشتر اشاره کردیم، مشاهده یک بلاک چین عمومی نیازی به کسب اجازه ندارد.

یکبار بک‌آپ گرفتن از حساب بلاک چین کافی است و نیاز نیست که مثلا بعد از هر تراکنش دوباره نسخه بلاک چین ارز دیجیتال محمد حسینی سرمایه گذاری پشتیبان بگیرید. فناوری Blockchain و به طور دقیق‌تر قراردادهای هوشمند، سرمایه‌گذاری جمعی ایمن‌تری را به صورت خودکار ترتیب می‌دهند. در اینجا، شرایط توافق‌نامه‌ها در قالب کد رایانه تعریف می‌شود. مدیریت ایمن هویت در اینترنت، نیازی مبرم به یک راه حل سریع دارد.

  • هیچ توافقی در بلاک چین عمومی وجود ندارد و این بدان معناست که شبکه بلاک چین عمومی تغییرناپذیر است.
  • مزیت اصلی فناوری بلاک چین این است که به ندرت با مسائل مربوط به نقض داده ها مواجه می شود.
  • پرداخت های روزانه برای مبادلات پرداخت نشده بالاتر از یک دهم BTC در کیف پول های دیگر.
  • حتی برخی تصور می‌کنند به محض بلوغ این فناوری و قوانین مربوط به آن، همه بازارهای پرریسک بر بستر بلاک چین سوار خواهند شد.
  • خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان علاقمند به تکنولوژی و ارز‌های دیجیتال به اشتراک بگذارید.
برنامه‌­نویسان و توسعه‌دهندگان کیف پول بلاک ­چین عقیده دارند که امروزه بالای ۵۱ میلیون کیف ارز دیجیتال توسط کاربران در سراسر کشور در حال استفاده است. علاوه بر آن، تاکنون بیش از ۶۲۰ میلیون دلار تراکنش توسط این کیف پول صورت گرفته است. برنامه نویسان این کیف پول ادعا دارند که کیف پول بلاک ­چین بهترین و قابل اعتماد­ترین محل ذخیرۀ ارز دیجیتال در نظر گرفته می‌شود. علاوه بر آن، کیف پول بلاک­ چیناین امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که بتوانند یک نسخۀ پشتیبان از معاملات خود تهیه کنند. بلاک چین به‌خودی‌خود و به‌صورت کلی به سه نوع عمومی، خصوصی و کنسریسیوم تقسیم می‌شود که هرکدام از آن‌ها ویژگی‌های خاص خودشان را دارند و در دوره آموزش بلاک چین نیز به این موضوع پرداخته‌ شده است. در زیر هرکدام از انواع بلاک چین همراه با مزایا و معایب آن موردبررسی قرار خواهد گرفت.

نقاط قوت و مزایای BlockChain

به علاوه فرصت خوبی برای آموزش پیرامون برنامه نویسی حوزه بلاکچین وجود دارد. پلتفرم‌های آنلاین آموزشی جهت ارتقای مهارت علاقه‌مندان این حوزه ایجاد شده است. حمله ۵۱ درصد به بلاک چین‌های بزرگی مانند بیت کوین تقریباً غیرممکن است، چون توجیه اقتصادی ندارد. از آنجا که بلاک چین یک شبکه توزیع‌شده از نودها (گره‌ها) است، تمام مشارکت‌کنندگان در روند دست‌یابی به اجماع همکاری می‌کنند. هر چه شبکه بزرگ‌تر و قدرت نودهای آن بیشتر باشد، محافظت در برابر حملات بهتر شده و جلوگیری از دست‌کاری داده‌ها آسان‌تر می‌شود.

داشتن دانش کافی در رابطه با بلاکچین، دید بسیار بهتری به شما، از دنیای ارزهای دیجیتال می دهد. ما در ارزیدو، آموزش رایگان بلاکچین را برای آشنایی با بلاکچین و آموزش برنامه نویسی بلاکچین به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم و تغییرات را کاملا بروز در اختیار شما قرار خواهیم داد. همانطور که اشاره کردیم پنل کیف پول بلاکچین رابط کاربری ساده ای دارد و پس از طی مدتی کوتاهی که با آن کار کنید، می توانید نحوه کار با آن را بیاموزید.

آموزش رایگان بلاکچین