آشنایی با صرافی کوینکس CoinEx + مزایا و معایب آن -ایران ارز دیجیتال

برای واریز به مقصد مورد نظر از دو طریق می توانید وارد عمل شوید از آدرس برای واریز استفاده کنید برای کپی کردن آدرس در کلیپ بورد، روی نمادی که در سمت راست آن است، کلیک کنید. به عنوان مثال جفت ارز CET/USDT را در نظر بگیرید. ۱.وقتی عملیات را کامل انجام دهید، یک بخش “coinex.com” به برنامه google authenticator با ایمیلی که ثبتنام کردهاید، اضافه میشود. به وب سایت صرافی کوینکس بروید، یا وارد اپلیکیشن کوینکس شوید و در گوشه بالا سمت راست روی گزینه دارایی ها یا Assets را کلیک کنید.

چگونه ارزهای دیجیتال را مبادله کنیم؟ تمام سایت های ایرانی به اصطلاح صرافی بواسطه API به صرافی هایی مانند بایننس متصل هستند و با کارمزدهایی بسیار بالا تبدیل ارز را برای کاربران ایرانی میسر می سازند که عملا کسب سود در این سایت های ایرانی تقریبا بی معنی است، زیرا تمام سود شما بابت کارمزد توسط سایت ایرانی از شما دریافت می شود. کاربرانی که از طریق کدهای ارجاع، دوستان خود را به این صرافی دعوت کنند، مبلغی به عنوان پاداش از کوینکس دریافت می کنند. با رای دادن به سکه، کاربران می توانند مطمئن شوند که ارزهای دیجیتالی که می خواهند معامله کنند در صرافی موجود است. صفحه Terms of Services صرافی کوینکس در جزیره سیشل است.و نکته جالب تر این است که در لینکدین صرافی کوینکس موقعیت جغرافیایی کشور هنگکنگ بیان شده است. نکته جالب اینکه در صرافی ایرانی بنام رمزینکس توکن سیفمون حدود 90 برابر بیشتر از قیمت جهانی بفروش میرد.

پس از تأیید اطلاعات، بر روی گزینه Buy CET کلیک کنید تا یک سفارش را کامل کنید. ترید کردن در بازار : در منطقه خرید، گزینه Market را انتخاب کنید و مقدار را وارد کنید و سپس برای خرید معاملات روی Buy CET کلیک کنید. بیشترین حجم معاملات در این صرافی در معاملات جفت ارز بیت کوین / تتر رخ میدهد. فرض کنید دارایی شما در بخش Spot حدود هزار تتر دلار باشد. اشخاصی که می خواهند در بخش فیوچرز معامله کنند معامله با ارز تتر را در اولویت قرار می دهند زیرا هدفشان آن است که ریسک نوسانات قیمت ارز روی سود آنها اثر نگذارد. در هنگام تأیید جزئیات سفارش، خاطرنشان می شود که هزینه های سرویس در کل مبلغ پرداخت، منظور شده است. مبلغ کسر شده – هزینه های سرویس ٫ پس از وارد کردن اطلاعات، کد اسمس دریافت کرده را وارد کنید.٫ آدرس برداشت را تائید کنید و روی گزینه Withdraw NOW کلیک نمایید.

برای ورود به حساب کاربری خود پس از ورود به وب سایت صرافی کوینکس، یا ورود به اپلیکیشن کوینکس روی گزینه Buy Crypto کلیک کنید. پس از ورود به وب سایت صرافی کوینکس، یا ورود به اپلیکیشن کوینکس در گوشه بالا و سمت چپ گزینه مبادله یا Exchange را کلیک کنید. امکان تنظیم ربات های معامله گر بر روی سیستم معاملات کوینکس، امکان استفاده از قیمت ها و سایر اخبار و اطلاعات سایت در سایت های شخصی و مواردی از این دست از جمله موارد استفاده از این API ها است. ایرانیانی که می خواهند در هردو صرافی معاملات ارزهای دیجیتال انجام دهند، باید آدرس (IP) را بوسیله (VPS) عوض کنند. چگونه ارزهای دیجیتال را مبادله کنیم؟ اگر روند حرکت بازار بسیار سریع بوده و فرصتی برای اوردر گذاری نباشد ، بلافاصله تب Market را انتخاب کرده و درصد درگیری سرمایه را مشخص کرده و روی گزینه BUY کلیک کنید.

فرض کنید دارایی شما در بخش Spot حدود هزار تتر دلار باشد.

کپی را در آدرس خروجی پلتفرم ارسال کننده قرار دهید و درخواست واریز BTC را در کوینکس ارسال یا submit سایت صرافی کوینکس نمایید. اگر می خواهید BTC را واریز کنید. فرض کنید بنابر تحلیل ما قیمت ارز ADA به قیمت 2.5 دلار خواهد رسید و این عدد سطح مقاومت برای این ارز محسوب می شود. برای پرداخت هزینه گزینه Go to Payment را انتخاب کرده و برای مرحله بعدی به صفحه پرداخت بروید. نوع ارز فیات و مبلغی که می خواهید هزینه کنید را به طور مثال با مقدار ۵۰USD وارد نمایید. اما صرافی برای شما یه آفر درنظر گرفته که اگه CET که ارز دیجیتال مخصوص Coinex هستش رو داشته باشید واستون تخفیف اعمال میشه و از همون CET به عنوان کارمزد از حسابتون کم میشه. لازم است ابتدا در سمت چپ صفحه USDT را انتخاب کنید و سپس CET را انتخاب نمایید. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافیها آورده شده است.